Gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze ?

Facebooktwitter

Żyjemy w czasach gdzie każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej stromy ofertami banków oferujących najlepsze kredyty. Przekaz reklam jest jasny : u nas dostaniesz najlepszą pożyczkę , od ręki, bez żadnych problemów. Wydawać by się mogło zatem, że każdy, kiedykolwiek chce idzie do banku i wychodzi z potrzebną gotówką. Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko jedna wizyta w jakimkolwiek oddziale tych szacownych instytucji, żeby się przekonać, że sprawa wygląda zupełnie inaczej. W większości przypadków już po samym wejściu trzeba odczekać swoje w kolejce, żeby porozmawiać z konsultantem. Dalej wcale nie jest łatwiej – trzeba przynieść najróżniejsze zaświadczenia i przebrnąć przez gęste sito weryfikacji. Na prawdę mało kto z przeciętnych obywateli jest w stanie w ten sposób pożyczyć pieniądze. Spora liczba potrzebujących odchodzi z kwitkiem i dalej się zastanawia gdzie można szybko dostać pożyczkę. W takich przypadkach na szczęście istnieje naprawdę spora alternatywa.
Opisana powyżej sytuacja spowodowała w Polsce dynamiczny rozwój parabanków. Firmy pozabankowe zaczęły pojawiać się jak przysłowiowe grzyby po deszczu ze swoimi propozycjami chwilówek. Ich oferty w głównej mierze rozwiązują problemy z jakimi można spotkać się w przypadku współpracy z bankami. Podstawą jest najczęściej brak sprawdzania zdolności kredytowych. Nierzadko na pożyczkę mogą liczyć nie tylko osoby bezrobotne a nawet te posiadające złą historię kredytową w BIK czy KRD. Niestety, nie wszystko jest takie piękne w przypadku chwilówek. Szeroka dostępność tych produktów okupiona jest wysoką ceną. W tym zakresie parabanki szaleją jak tylko chcą, bo tak naprawdę nic ich nie ogranicza. Ustawa antylichwiarska jest dla nich martwym przepisem bo bez problemu można ją obejść. Na szczęście nie wszystkie oferty chwilówek są tak strasznie drogie i dlatego w naszym blogu chcemy przedstawić jak najwięcej się da ofert, tak żeby każdy mógł porównać i wybrać dla siebie najlepszą.
Z kolejnych artykułów będziecie się mogli dowiedzieć gdzie szybko i bezpiecznie pożyczyć pieniądze oraz jak nie wpaść w kłopoty finansowe z tego powodu. Zachęcamy do lektury oraz komentowania i wystawiania własnych ocen i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.